Ochotnicza Straż Pożarna w Radziechowach
  • OSP Radziechowy
OSP Radziechowy OSP Radziechowy OSP Radziechowy

Aktualności

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dsmaster/domains/osp-radziechowy.pl/public_html/admin/class/mysql.class.php on line 25 Deprecated: Function mysql_selectdb() is deprecated in /home/dsmaster/domains/osp-radziechowy.pl/public_html/admin/class/mysql.class.php on line 28
2017-03-27

Stop nie wypalaj traw.

W pierwszy dzień wiosny, dzieci z Zespołu Szkół im. Ks. Prałata Stanisława Gawlika w Radziechowach, w ramach Happeningu Stop nie wypalaj traw odwidziły naszą jednostkę OSP Radziechowy.

2016-05-16

Dzień Strażaka w Radziechowach

Obchody dnia strażaka w radiechowach odbyły sie w dniu 15.06.2016r. , zgromadziły większość druchów z naszej jednostki OSP Radziechowy.

2016-05-14

Uroczysty Powiatowy Dzień Strażaka

W sobotę 14 maja, bieżącego roku, w Żywcy odbyły się obchody Powiatowego Dnia Strażaka.

2016-04-21

Eliminacje Powiatowe OTWP 2016

Dnia 14 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcicych im. J Piłsudskiego w Żywcu Moszczanicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pozarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pozarom oraz dba o środowisko naturalne i żyje ekologiczne".

2016-04-18

Święta Wielkiej Nocy 2016

Jak co roku W Święta Wielkanocne czuwanie przy Grobie Pańskim...

Nasi sponsorzy:

Administracja | Poczta | Priv